Oferta

Auto Detailing

Auto Detailing to skomplikowany i wieloetapowy zoptymalizowany proces kosmetyki samochodowej, kompleksowego czyszczenia, renowacji i konserwacji pojazdu,  na zewnątrz jak i wewnątrz.
Ma to na celu podność walory estetyczne i użytkowe pojazdu, przedłużyć jego żywotność i zwiększa wartość rynkową samochodu.
Końcowy wynik poprawi głębię i połysk, tworzy ochronną powłokę przeciw szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi i drogowymi tj. np. kwaśne deszcze, soki z drzew, sól, smoła i zanieczyszczenia środowiska.
W odróżnieniu od tradycyjnej kosmetyki samochodowej auto detailing jest nie tyle utrzymanie pojazdu w czystości a raczej doprowadzenie go pod tym względem do stanu jak najbliższego fabrycznemu.  
Proces Auto Detailingu pozwala na usunięcie większości śladów oraz powstałych uszkodzeń dotychczasowej eksploatacji pojazdu.
W procesie tym, korzystamy tylko z najlepszych światowych produktów, które zostały przetestowane dzięki czemu doprowadzamy samochód do stanu „salonowego” często jednak nawet przewyższając go.

Cały proces składa się z następujących etapów:

- Mycie, Usuwanięcie luźnych zanieczyszczeń z powierzchni lakieru takich jak pył, kurz, asfalt, smoła, odchody ptaków, owady i sól drogowa. Wyczyszczenie wlotów powietrza, zderzaków, klamek, listew bocznych, progów, uszczelek szyb, lusterek bocznych, tablic rejestracyjnych, ościeży drzwi, ościeży bagażnika, komory wlewu paliwa, lamp. Dekontaminacja lakieru odbywa się wieloetapowo przy użyciu środków odtłuszczających oraz usunięciu zanieczyszczeń nieorganicznych.

- Przygotowanie lakieru, nawet najbardziej dokładny proces mycia nie jest w stanie usunąć wszystkich zanieczyszczeń z powierzchni lakieru.
W tym celu używa się tzw. glinki która usunie wszelkie pozostałe zanieczyszczenia, pozostawiając gładką jak lustro powierzchnię lakieru co pozwoli przystąpić do dalszych etapów.
Jeśli auto posiada uszkodzenia (zadrapania) lakieru, hologramy lub kołowe rysy tzw. swirle powstałe na wskutek złej techniki mycia w takich przypadkach trzeba użyć polerki mechanicznej oraz odpowiednich kombinacji past. Proces korekty lakieru jest bardzo złożony i pracochłonny. Usuwa się wszelkie utlenienia lakieru oraz zadrapania i zarysowania lakieru odzyskując w ten sposób naturalny połysk i głebię koloru lakieru.

- Zabezpieczenie lakieru, gdy samochód został odpowiednio wyczyszczony i przygotowany należy położyć warstwę ochronną przy użyciu najwyższej klasy wosków Carnauba, które pogłębią barwę koloru oraz zabezpieczy lakier przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi ułatwiając w ten sposób bierzącą pielęgnację.

- Wnętrze, powierzchnie we wnętrzu auta zostaną oczyszczone i zabezpieczone warstwą ochronną, wzbogaconą o specjalne substancje nawilżające. Pranie tapicerki oraz innych elementów tapicerowanych.

- Komora silnika, komora silnika zostanie dokładnie wyczyszczona a następnie wszystkie elementy plastikowe oraz gumowe zostaną odżywione i zabezpieczone.

Auto zastępcze na czas naprawy

w przygotowaniu...

Obsługa floty

Zajmujemy się obsługą floty istniejącej jak i tworzeniem całego parku samochodowego dostosowanego do potrzeb i wymagań klienta.

Kwota obsługi ustalana jest indywidualnie w zależności od ilości obsługiwanych aut oraz poziomu obsługi.

Sprzedaż aut używanych

Zajmujemy się sprzedażą aut używanych oraz wycofywanych z dalszej eksploatacji w naszej firmie.

VIP Service

Usługa kierowana jest do osób wymagających transportu w ekskluzywnych warunkach.

Transport odbywa się samochodem o bardzo wysokim standardzie podróżowania wraz z specjalnie przeszkolonym do tego typu oferty kierowcą.

Kierowca odbierze Państwa z dowolnego miejsca i przewizie pod wskazany adres w komfortowych warunkach w tym czasie będą się Państwo mogli odprężyć lub przygotować do spotkania. Nasi kierowcy pomogą również w dokonaniu np. rezerwacji w hotelu, restauracji lub rozwiązaniu innych problemów w miarę możliwości.

Firmy goszczące gości mogą zamówić tą usługę przez co goście zostaną odebrani ze wskazanego miejsca i przewizie pod wskazany adres

Istnieje również możliwość wynajęcia samochodu na różne imprezy okolicznościowe tj. np. śluby. Samochód zostanie odpowienie przystrojony i zostanie oddany do dyspozycji wraz z kierowcą młodej parze aby ten dzień satł się jeszcze bardziej wyjątkowy.

 

Wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy to wynajem powyżej 1 miesiąca na specjalnych zasadach warunkach oraz przy zastosowaniu indywidualnych cen.

Wynajem długoterminowy ma wiele korzyści płynących dla firmy:

- możliwość zaplanowania stałych wydatków.

- zmniejszenie obciążenia zdolności kredytowej.

- zwolnienie się z obowiązku nadzoru nad stanem technicznym samochodu oraz czynnościami związanymi z jego eksploatcają

- możliwość zaplanowania budżetu i kalkulacji stałych kosztów

- zwolnienie z potrzeby tworzenia działu zajmującego się obsługą samochodów firmowych.

- koszt wynajmu jest zazwyczaj niższy od zakupu samochodu oraz wszystkich czynności związanych z jego eksploatacją.

- w przypadku awarii, kolizji podstawiany jest w ciągu 24h samochód zastepczy tej samej klasy dzięki czemu utrzymuje się funkcjonowanie firmy na stałym poziomie.

- korzystniejsze warunki rozliczania w firmie

- 24h doradztwo

 

W celu uzyskanie większej ilości informacji oraz oferty prosimy o kontakt biuro@dslcars.pl

Wynajem krótkoterminowy

Wynajem krótkoterminowy to wynajem od 1 dnia do 1 miesiąca gdzie obowiązują standardowe stawki cennikowe oraz regulamin wynajmu. Powyżej jednego miesiąca wynajem krótkoterminowy staje się wynajmem długoterminowym gdzie obowiązują indywidualnie dostosowane do potrzeb i wymagań stawki wynajmu.