Warunki wynajmu

Ogólne warunki wynajmu

1. Minimalny wiek osoby kierującej wynajętym samochodem to 21 lat oraz minimalny okres posiadania uprawnień ważnych na terytorium RP do prowadzenia pojazdów to 1 rok.

2. Opłata za wynajem pobierana jest z góry.

3. Wymagana jest wpłata kaucji w postaci blokady środków na czas wynajmu na karcie kredytowej która może posłużyć do obciążenia wynikłego z powstania dodatkowych kosztów tj. przedłużenie wynajmu lub powstanie uszkodzeń.

4. Minimalna kwota blokowana na karcie kredytowej klienta jest adekwatna do wyokości udziału własnego, na wypadek powstania szkody lub dodatkowych kosztów związanych z wynajem, odpowiednich do grupy wynajmowanego samochodu.

5. Opłata za wynajem pobierana jest w gotówce, za pośrednictwem karty płatniczej/kredytowej lub przelewem.

6. Opuszczanie granic terytorium RP wynajętym pojazdem możliwe jest wyłącznie na podstawie zgody wynajmującego.

7. Wynajmowany samochód jest czysty z pełnym zbiornikiem paliwa oraz bez uszkodzeń i w takim stanie należy zwrócić pojazd. W przypadku odstępstw należy zgłosić dany fakt personelowi.

8. W przypadku przedłużenia wynajmu do 1 godziny nie zostanie pobrana dodatkowa opłata po przekroczeniu 1 godziny zostanie naliczona kolejna doba. Przekroczenie czasu wynajmu o 2 godzin i braku kontaktu z biurem wynajmu w sprawie przedłużenia okresu najmu będzie potraktowane jako próba przywłaszczenia samochodu i skutkowało będzie powiadomieniem odpowiednich organów ścigania.

9. Ceny zawierają podstawowy pakiet ubezpieczeń obowiązujący na terenie UE (OC).

10. Kaucja zwracana jest po zwróceniu pojazdu oraz ocenie technicznej stanu pojazdu.

11. Doba wynajmu trwa 24h od momentu wynajmu.

Szczególowe warunki umowy dostępne są w biurze wynajmu lub po bezpośrednim kontakcie mailowym.